Gardenscapes New Acres – hack, kody, porady i tipy

W Gardenscapes wyruszasz w pełną przygód podróż, gdzie musisz przejść trzy etapowe poziomy, ozdobić różne obszary w ogrodzie, dotrzeć do sedna tajemnic, które posiada, i cieszyć się
towarzystwem zabawnych postaci w grze. Na pewno zwrócisz uwagę na swojego lokaja Austina i słodkiego psa. Zostań bohaterem nowej sagi i zbudować swój wymarzony ogród!

Ściągnij najnowszą wersję GardenScapes > 

W zamian za punkty zdobywamy pieniądze na rozbudowę ogrodu, a niewykorzystane wskazówki dają premię. Pomiędzy etapami uczestniczymy w ciekawych fabularnych przerywnikach, w trakcie których prowadzimy rozmowy z postaciami, kupujemy nowe ozdoby do ogrodu i sadzimy coraz piękniejsze rośliny.

Możliwości gry:

  • Super grafika
  • Prosty pomysł
  • połączenie idei zbijania diamentów
  • Wiele struktur do budowania
Gardenscapes to połączenie tradycyjnego zbijania diamentów i gry fabularnej

Mini poradnik do Gardenscapes – New Acres

Monety odgrywają ważną rolę w Gardenscapes, ale najlepsze jest to, że można je… zarobić nie wydając prawdziwych pieniędzy. Można je wydawać na nowe fajniejsze meble, wystroić ogród, ale również uzyskać życia.
Gdy nie uda się Tobie ukończyć poziomu, gra zaleci dodatkowe ruchy za 900 monet. Musisz oprzeć się pokusie i ponownie zagraj w ten poziom. Dostaniesz 5 dodatkowych ruchów. Poziom powinien zostać pobity poniżej 5 ruchów. Te same 900 monet może być użyte, aby uzyskać wszystkie pięć żyć, gdy zabraknie serca.
Z biegiem czasu będzie coraz ciężej wbić wyższy level, a kawałki zostaną losowo rozmieszczone na planszy. Będziesz musiał grać wiele razy na tym samym poziomie. W takich sytuacjach trzeba będzie gromadzić monety tak, że gdy już nie masz żyć, wydasz je na by kupić nowe.
Dostajesz 50 monet po przejściu poziomu. Aby mieć ich więcej, spróbuj przejść wszystkie warianty z dobrą ilością ruchów. Wszystkie niezużyte ruchy zostaną zamienione w power-upy (bomby itp.), które eksplodują dodając monety do całkowitego rozrachunku.
Pamiętaj, by sprawdzać email, bo oprócz prezentów, mogą tam być serca od znajomych. Nie zapomnij połączyć się z Fejsem, bo dostaniesz z to sporo monet.

Gdy gra wprowadza nowy wzmacniacz (booster), system zmusi Cię do korzystania z niego, ale możesz zdecydować, by nie klikać w niego, po prostu go”odznacz” go. Wybrany wzmacniacz będzie miał zaznaczenie. Wystarczy dotknąć go, aby go odznaczyć. Można go wykorzystać później na trudniejszej planszy.

Gra jest stale wspierana i poprawiana, co widać na FB:

Kody cheaty i inne triki

Ostatniego czasu popularny jest Coins Hack, dzięki któremu możemy dodać sobie monet. Nie musimy wpisywać żadnych kodów, bo wszystko odbywa się na zewnętrznej stronie. Jak to działa?

1: Wchodzimy na http://gardenscapeshack.online/Generator/
2: Wpisz swój Gardenscapes Username i wybierz ilość monet, jakie chcesz uzyskać
3: Kliknij „I agree”
4: Zaczekaj chwilę i przejdź przez weryfikację, czy nie jesteś robotem.
5: Dodaj Lajk na Facebook Pages podziel się tym i ponownie kliknij weryfikację: Human Verification Again.
6: Ściągnij darmową aplikację i uruchom ją przez 30 sekund.
7: Zamknij aplikację i otwórz Gardenscapes New Acres i ciesz się darmowymi monetami!

Ściągnij najnowszą wersję GardenScapes > 

Dane o grze:

Wymagania systemu: Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)
Producent: Playrix Games
Data wydania: 2016-12-08

One Comment

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *